Автотранспортом

Транспортуванням займаються професійні логісти, які в режимі 24/7 готові надати інформацію про місцезнаходження та орієнтовний час прибуття транспорту із Вашими Тваринами. 

Доставка ВРХ проводитися спеціально обладнаним, сертифікованим транспортом – скотовозами. Напівпричіп оснащений 2-ма рухливими рівнями, гідравлічними підйомниками, які піднімають та опускають тварин для спрощення завантаження/розвантаження, що в свою чергу дозволяє уникнути травм і мінімізувати рівень стресу для тварин. Замикаючі відсіки на кожному рівні дозволяють рівномірно розподілити Тварин на час транспортування і забезпечують максимально комфортні умови під час перевезення.

Напівпричепи оснащені всім необхідним для годівлі тварин, а також автоматичною системою для напування худоби та системою провітрювання (вентиляторами), що дозволяє доставляти худобу в комфортній для неї температурі, з достатньою кількістю води і корму.

Щоб уникнути травматизму, а також для комфортнішого транспортування в кожен відсік, в достатній кількості завантажується солома для підстилки.

Наші водії  мають великий стаж із перевезення худоби, а також пройшли курс навчання по догляду за тваринами.

Протягом транспортування водії дотримуються всіх правил і рекомендацій по режиму годування і напування худоби, а також відповідно до європейських норм строго дотримуються режиму відпочинку.

Літаками

Перевезення великої рогатої худоби літаком проводиться спеціальними авіакомпаніями. Повітряні судна мають відповідне обладнання для таких вантажів. Відсіки для тварин комфортні та відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають якісну звукоізоляцію і мінімум перевантажень, які виникають при перельоті. Завантаження тварин на борт літака здійснюють висококваліфіковані фахівці. Авіакомпанії використовують спеціальні платформи з покриттям, для уникнення травматизму при завантаженні та в момент перевезення худоби. ВРХ під час перельоту забезпечена достатньою кількістю корму та води. Під час транспортування тварин фіксують у стійлі для обмеження рухливості, в іншому випадку худоба може не тільки травмуватись, але й створити аварійну ситуацію.
Доставка таким видом транспорту дає можливість за декілька годин доставити велику рогату худобу до потрібного пункту призначення.

Морськими суднами

Транспортування худоби до африканських та арабських країн морськими видами транспорту здійснюється на спеціально-підготовлених судах. Вага вантажу може коливатись від 300-от до 550-ти т. Худоба розміщується на вантажних баржах або торгово-пасажирських суднах, або ж у трюмах морських пароплавів. Морський транспорт має відповідні відсіки та стійла, які можна чистити під час перевезення. Баржі обладнають великими і чистими палубами, які оснащені кріпленнями для фіксації худоби під час качки. Палубу застеляють підстилкою із тирси або соломи. Для великої рогатої худоби роблять окремі бокси. У зимньо-осінній період тварин перевозять у нижній частині корабля. У теплі місяці можливе транспортування на верхній палубі, за умови захисту від дощу і хвиль. До транспортування на морських судах допускається тільки здорова худоба. За місяць до відвантаження тварини знаходяться на карантині, під час якого проводиться необхідна вакцинація та здійснюються дослідження на ті чи інші захворювання врх. Тварини забезпечені звичним для них кормом на весь час плавання. Під час перевезення супроводжуючий персонал проводить перевірку загального стану тварин, очищує стійло від екскрементів та залишків їжі, стежить за наявністю води та потрібної кількості корму.

У день завантаження на морське судно вся худоба проходить ветеринарний огляд. Трапи для вантаження мають спеціально оснащені жорсткі борти і мають протиковзке покриття.